Cuento Bodrum Motor Yat Kiralama

Cuento Bodrum Motor yat Kiralama

Türk kıyıları inanılmaz çeşitlilikte Mavi Yolculuk seçenekleri ile doyasıya gezip görmek maksadı ile motor yat kiralamak günümüzde oldukça revaçta yer alıyor. Özellikle covid  19 pandemi salgınında normalleşme sürecine geçişi ile beraber motor yat kiralama gerek sağlık ve hijyen gerek sosyal mesafe ilkeleri bakımından tercih edilen tatil seçenekleri arasında ilk sırada yer alıyor. Bodrum motor yat kiralama dünyanın önde gelen yat kiralamaları bölgeleri arasında yer alıyor.  Cuento firmamız sizin için yat kiralama ile ideal bir Mavi Tur tatilini kaliteli bir şekilde düzenliyor. Üstün bakımlı ve donanımlı yelkenli yatlar motor yatlar guletler ve katamaranlar için seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Rahatınıza En Uygun Yatı Bulun

Bodrum motor yat kiralama gulet ve tekne kiralama hizmetleri ile Marmaris Göcek’te sizinle beraberiz Yunan adalarını daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemeye firmamız eşliğinde hazır olun. Profesyonel kaptanlarımız ve personelimiz lezzetli yemekler eşliğinde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. 24 kişiye kadar kapasiteli yatlarımız ile yat kiralama servisimiz sizin için mükemmeldir. Cuento firmamız sizlere farklı boy kalitede ve en uygun fiyatlar ile yat kiralama hizmeti sunar mavi yolculuğa çıkmak için en çok tercih edilen başlangıç noktası olan Bodrum’dan en çok tercih edilen rotalarımıza demir almaya başlayabilirsiniz.

Yat Kiralamak Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Bodrum yat kiralama fiyatları ve yat kiralama ücreti de maliyetin en önemli tek belirleyicisi olan yat özellikle boyutu tasarımı ve daha az ölçüde yaşıdır. Ayrıca kabin sayısının ve misafir kafes kapasitesinin ardından yatın itibarının yat kiralama fiyatlarını en çok etkilediği ortaya koyulmuştur. Yat kiralama popüler olmayan destinasyonlarda daha ucuz olma eğilimindeyken Bodrum Göcek ve Yunan Adaları gibi daha uzak ve ulaşılması daha zor yerler daha pahalı olabiliyor.

Yüksek sezon yatçılıkta genellikle daha pahalıdır. Akdeniz kiralamaları yaz aylarında daha pahalı olabiliyor. Ortalama yat kiralama süresi yaklaşık olarak bir hafta ve birçok şirketin memnun kalış süresi en fazla 5 gün olabiliyor. Cuento yatçılık ortalama kiralama süresinin 10 gün olduğuna dikkat çekti daha uzun tatillerde fiyatlar düşmez motor yat kiralama fiyatları daha yükselir.

 

Bir yanıt yazın