Serena Siyahlara Büründü

Serena Siyahlara Büründü

Williams hem saha içinde hem de saha dışında sıklıkla kendisinden bahseder ve kıyafetleri sahada çok tartışılır. Viktorya döneminden bu yana kodlanan beyaz giyimli “hassas” tenisçinin imajı onunla birlikte değişti. Karın kaslarını, güçlü omuzlarını ve kendine güvenen özelliklerini gösteren kıyafetler giymeyi seviyor ve tenis ayakkabıları bir tenisçiden çok bir moda ikonu gibi görünen botlar. Geleneksel polo yakalı açık renkli kıyafetlerin hakim olduğu tenis kortunda siyah, Roland Garros yöneticilerini alarma geçirdi. Deneme bonusu

Serena Williams Sahneye Çıktı Medya Karıştı!

Medya mensuplarının Kristia Pliskova galibiyetinde giydiği siyah kıyafetle ilgili sorularını yanıtlayan Williams, “Bu giysi, kendine güvenen ve kendine inanan kadınlar için zihinsel ve fiziksel olarak sağlıklı olan her şeyi temsil ediyor. Savaşçı bir prenses” dedi. Fransız Tenis Federasyonu başkanı Bernard Giudicelli, tenis kortlarına hakim olan “savaşçı prenses” görüntüsünden rahatsız olarak kameranın önünde durdu. Giudicelli, “Bu artık kabul edilmeyecek.” Dedi. Bu tür giysiler tolere edilmez. Sahaya ve oyuna saygı duyulmalı” dedi.

Williams’la ilgili en iyi şey, her zaman kendi kurallarına göre oynamasıdır. Özel ve benzersiz yeteneğinin yanı sıra geleneksel sporların dışında “karşıt” tavrı onu popüler bir figür haline getirdi. Hiç şüphe yok ki 21 yıllık yüksek performansının bir gün son bulacağını herkes biliyor. Ancak Williams şu ana kadar performansını korumayı başardı.

Bir yanıt yazın